کارگاه آموزش فحاشی تلویزیون برای خانواده های ایرانی

براساس این گزارش، علاوه بر عادی شدن ارتباطات میان نامحرم ها و به اصطلاح روابط دوست پسری و دوست دختری، عبارات زشت، توهین آمیز، انواع فحش و... به راحتی و در زمانی حدود 20 دقیقه از شبکه رسمی تلویزیون جمهوری اسلامی برای خانواده ها آموزش داده می شود.

عباراتی همچون "غلط کرده، بی شعور، احمق، کوفت، مرتیکه عوضی، گمشو، کثیف، و حتی دادن القاب با اسامی حیوانات به یکدیگر" تنها بخشی از این کارگاه آموزش فحاشی است که ظرف چند دقیقه از یک قسمت این سریال از دهان بازیگران زن و مرد آن ادا می شود و در کنار عادی سازی روابط غیراخلاقی فوق و زیرپاگذاشتن حرف پدرومادر توسط فزرندان، رقابت تنگاتنگی میان رسانه ملی(!) و شبکه های ماهواره ای برای از بین بردن اخلاق و معنویت به راه انداخته است.


صحنه های بگومگوی یک دختر چشم سفید با پدرومادر بر سر دوست پسرش تنها موجب خجالت و نگرانی بزرگان خانواده ها شده است و آنان، وقتی می بینند که تلویزیون به همین راحتی بدترین آموزش ها را برای فرزندان کم و سن سالشان فراهم آورده، بخ خود می پیچند.

جالب اینجاست که در بخش خبری 20:30 شبکه دو، از پخش روزانه بیش از 3 هزار ساعت برنامه از طریق صدها کانال ماهواره جهت ترویج سبک غربی برای ایرانیان تدارک دیده شده است.

مشخص نیست بنیان چند خانواده از پس تماشای این فیلم های هنجارشکن باید نابود شود تا شاید در قسمت آخر و چند دقیقه، آن هم احتمالا، یک پیام اخلاقی نصف و نیمه به مخاطب ارایه شود.

امام خمینی(ره) در رابطه وظیفه صداوسیمای جمهوری اسلامی فرموده است: "«اهمیت رادیو - تلویزیون بیشتر از همه است. این دستگاه ها دستگاه های تربیتی است؛ باید تمام اقشار ملت با این دستگاه ها تربیت بشوند؛ یک دانشگاه عمومی است. دانشگاه ها دانشگاه های موضعی است. این یک دانشگاه عمومی است یعنی دانشگاهی است که در تمام سطح کشور گسترده است. باید از آن، عمل دانشگاه را، به آن اندازه ای که می شود، استفاده کرد. باید این دستگاه دستگاهی باشد که بعد از چند سال تمام قشر ملت را روشن کند، تمام را مبارز بار بیاورد، تمام را متفکر بار بیاورد. تمام اینها را مستقل بار بیاورد. آزادمنش بار بیاورد. از غربزدگی بیرون کند؛ استقلال به مردم بدهد، این از همه چیزهایی که در این دستگاه ها هست مهمتر است؛ و این وظیفه دارد که با مردم حکم معلم و شاگرد داشته باشد. اشخاص نویسنده، اشخاص گوینده، اشخاص فهیم. اشخاص مطلع در اینجا صحبت بکنند. فرصت به آنها بدهند که در اینجا صحبت بکنند. زیادند اشخاص که پیشنهاد این معانی را می کنند؛ به اینها باید فرصت بدهند و آنها صحبت بکنند. به جای آنکه چیزهایی که به درد ملت نمی خورد یا مضر به حال ملت است. یک چیزهای مفید را به مردم بدهند و یک غذای مفیدی به مردم بدهند؛ مردم را تغذیه کنند و غذاهای صحیح سالم. و من امیدوارم که این دستگاه هم همان طوری که وعده کردند که بتدریج درست بشود، قدم را یک خرده بلندتر بردارند و زودتر انشاءالله تصفیه بشود و تعدیل بشود".

اینک، امانتداران ملت در صداوسیما باید در درگاه الهی پاسخ دهند که با پول بیت المال مسلمین، در کدام زمین بازی می کنند و چه بلایی بر سر فرهنگ ناب و خانواده های مسلمان ایرانی می آورند.
 
/ 0 نظر / 9 بازدید