آیت‌الله ممدوحی :حامیان فتنه هیچ کاری در جامعه از پیش نمی‌برند

 

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: صحبت‌هایی که اخیرا درباره آزادی سران فتنه می‌شود از کم فهمی و به‌ اندازه شعور گویندگان این مباحث است

آیت‌الله حسن ممدوحی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: وقایع فتنه 88 در واقع توطئه غرب بود و دشمنان گمان نمی‌کردند به ‌سادگی و بی‌اثر این توطئه خنثی شود.

وی تصریح کرد: پس از فتنه 88 دشمنان درصدد راه‌اندازی یک آشوب بوده تا اینکه آن‌ را به عاشوار رساندند و مردم در مدت کوتاهی طوری به فتنه‌گران پاسخ دادند که فراموش شدند.

به گفته نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری، فتنه 88 هزینه‌های زیادی داشت و فتنه‌گران برای فریب دادن عده‌ای از مردم پول‌های فراوانی خرج کردند.

آیت الله ممدوحی خاطرنشان کرد: فتنه‌گران از ساده‌لوحی عده‌ای از افراد استفاده کردند، اما با وجود خرج‌های کلان با جواب مردم ولایت‌مدار ایران اسلامی مواجه شدند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان داشت: فتنه 88 در صورت نبودن تدبیر برای نظام اسلامی خطرناک بود و صحبت‌هایی که اخیرا درباره آزادی سران فتنه می‌شود از کم فهمی و به‌ اندازه شعور گویندگان این مباحث است.

وی با بیان اینکه حامیان فتنه و فتنه‌گران نباید عهده‌دار پستی در نظام اسلامی باشند، افزود: فتنه‌گران با این رویداد آبروی خود را بردند و بازگشت موسوی و کروبی هم ممکن نخواهد بود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ابراز داشت: حامیان فتنه هیچ کاری در جامعه از پیش نمی‌برند، چراکه بصیرت مردم فتنه‌ها را خاموش می‌کند.

/ 0 نظر / 10 بازدید