سران فتنه به چه کسانی گفته میشود؟

سکانس دوم این واقعه جایی رقم خورد که قطب دیگر جریان یعنی سید محمد خاتمی سفرهای مارکوپولو وار خود را به کشورهای اطراف شروع کرد و با سفر به مصر و دیدار با جورج سوروس  و گرفتن  دلارهای استعمار به عنوان هزینه ی انتخاباتی که قرار بود  خروجی آن به نفع ملت باشد نه دشمن قسم خورده مردم  ، عمق فاجعه را نمایان کرد و خبر از حادثه بزرگی داد.

در ادامه ، ابتدا قرار بود خاتمی به عنوان  کاندیدای جریان برانداز وارد صحنه شود ولی همانطور که مشخص بود یک بازی سیاسی بیش نبود و خاتمی کسی نبود که بتواند در مقابل احمدی نژاد عرض اندام کند. آنگاه میر حسین موسوی (حسین رهجو) که چراغ خاموش در حرکت بود به عنوان برگ آخر، توسط هاشمی و خاتمی رو شد . برگی که با توجه به  خصوصیات اخلاقی و رفتاری خاص (لج بازی و کم عقلی) این فرد بهترین بهره برداری را می شد از آن داشت .

بعد از انتخابات و آشوبی که در ظاهر کروبی و موسوی به پا کردند ولی حامیان پشت پرده صحنه گردان ماجرا بودند یک عده از خواص هم به طرفداری از آنها مانند ساکتین عاشورا  سکوت اختیار کردند و در خون امام حسین شریک شدند.

حال چگونه فقط موسوی و کروبی تا اینجای کار جزء سران فتنه میباشند و استوانه نظام و سید محمد خاتمی  که صحنه گردانان و کارگردانان آشوبها بودند مبرا از این عنوان ، خدا میداند. و دیگر اینکه  در کدام  آینده این عنوان از موسوی و کروبی  توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی برداشته میشود و بر روی فرد دیگری شاید مثل احمدی نژادی گذاشته شود.الله اعلم!!!

/ 0 نظر / 8 بازدید